بسم الله الرحمن الرحیم

“اذا اوی الفتیه الی الکهف فقالوا ربنا ءاتنا من لدنک رحمه وهیی لنا من امرنا رشدا”
(الکهف – ۱۰)

آنگاه که جوانان به سوی غار پناه بردند، گفتند: پروردگارا ما را از جانب خود رحمتی عطا کن و در کارمان برای ما رشد و تعالی فراهم ساز.

توجه به مسائل معنوی و تمسک به اهل بیت عصمت و طهارت علیها السلام همواره از نیازهای روحی شیعه، خصوصا جوانان بوده و می باشد. در سال های اخیر و به دنبال تهاجم فرهنگی غرب علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و به تعبیر مولایمان مقام معظم رهبری مدظله العلی شبیخون فرهنگی غرب، این نیازمندی بیشتر از گذشته احساس می شد، لذا بر این اساس تعدادی از جوانان و فعالان مذهبی شهرستان قائمشهر با هدف تحقق موارد زیر، تصمیم به پایه گذاری و تاسیس هیئت مکتب الحسن(ع) را گرفتند:
جذب جوانان مشتاق و تشنه معارف دینی، ترویج فرهنگ غنی شیعه و دین مبین اسلام، شناخت و معرفی سیره اهل بیت عصمت و طهارت، خصوصا حضرت سید الشهداء علیه السلام، زدودن غبار عادت های خرافی و جلوگیری از پاره ای از انحرافات و کج روی ها در شیوه عزاداری.

هیئت مكتب الحسن(ع) واقع در مازندران – قائمشهر  و كوی قائمیه میباشد.این هیئت در مورخ ۱۳۹۱/۵/۲۶ شب پنجشنبه همراه با دعای پر فیض كمیل استارت خورد.بعد چندین جلسه با شورا و اعضاء هیئت بصورت جدی این هیئت شروع به كار كرده كه هر هفته از مداحی مداحان اهلبیت (علیه السلام)استفاده میبریم.
در مورخ:۱۳۹۳/۱۲/۱۱ مصادف با ایام فاطمیه ۱۴۳۶ سایت جدید هیئت با کمک اهل بیت (علیه السلام)افتتاح شد.
از این طریق میتوانید از آخرین برنامه های هیئت مکتب الحسن(ع)با خبر شوید.
انشالله بتوانیم با كمك و یاری كریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) تا آخرین نفس هایمان در خانه اهل بیت نوكری كنیم.
قرار ما:
پنجشنبه ها – ۱ ساعت بعد از نماز مغرب و عشاءمكان: قائمشهر – خ بابل – قائمیه – اخلاص ۶ -مسجدالزهرا(س)